Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України інформує

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України регулярно надає інформацію щодо своєї діяльності, відповідно до основної мети -  забезпечити фінансову самостійність та стабільність системи соціального страхування, використати накопичений досвід і не допустити руйнування механізму реалізації конституційного права громадян на соціальне страхування.

Детальніше про Фонд можна дізнатися за посиланням на сайт ФСС або читайте у цьому розділі їх новини.

2022 жінки з порушеннями перебігу вагітності пройшли реабілітацію за кошти Фонду

Упродовж 9 місяців 2018 року лікування у спеціалізованих реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів пройшли 2022  жінки з порушеннями перебігу вагітності. Фінансування реабілітації в обсязі 100% вартості здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

09:04 07.11.2018

25% заяв-розрахунків для оплати лікарняних подаються в електронному вигляді

З 01 жовтня 2018 року набули чинності зміни до порядку фінансування страхувальників, відповідно до яких роботодавцям надано можливість подавати заяви-розрахунки для фінансування допомоги за листками непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, які надаються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, у електронному вигляді із застосування електронного цифрового підпису. Станом на сьогодні кожна четверта заява-розрахунок подається страхувальниками через клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення.

09:40 30.10.2018

ФОНДОМ ПРОФІНАНСОВАНО 5,6 МЛРД ГРН ВИПЛАТ ПОТЕРПІЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ

За оперативними даними упродовж 9 місяців 2018 року щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей Фондом соціального страхування України профінансовано на суму 5,6 млрд грн. Зазначені виплати отримують 198,3 тис. осіб, які втратили працездатність через трудову діяльність, а також 9,9 тис. осіб, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника.

10:15 29.10.2018