Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України інформує

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України регулярно надає інформацію щодо своєї діяльності, відповідно до основної мети -  забезпечити фінансову самостійність та стабільність системи соціального страхування, використати накопичений досвід і не допустити руйнування механізму реалізації конституційного права громадян на соціальне страхування.

Детальніше про Фонд можна дізнатися за посиланням на сайт ФСС або читайте у цьому розділі їх новини.

Відбулася зустріч з представниками місії МВФ з питань фінансового стану Фонду

У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України відбулася зустріч з представниками місії Міжнародного валютного фонду за участю заступника Міністра соціальної політики України Олега Коваля, начальника Управління нагляду за діяльністю Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування Мінсоцполітики Максима Зацерковного, представників Міністерства фінансів України, в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергія Нестерова, заступників директора, керівників самостійних структурних підрозділів виконавчої дирекції Фонду.

16:28 24.09.2019

Сила духу

В Чернігові відбулися відбірні змагання

14:50 27.06.2019

1 липня 2019р. набуде чинності новий порядок розслідування нещасних випадків

Нова редакція Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 та набуде чинності 01.07.2019.

13:52 27.05.2019

Допомога за лікарняними зросла на 28,2%

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності у квітні 2019 року порівняно з тим же періодом минулого року збільшився на 28,2% у розрахунку на день та склав 273,4 грн. Загалом за січень–квітень 2019 року Фонд соціального страхування України направив близько 3 млрд грн на фінансування компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному.

13:49 27.05.2019