Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України інформує

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України регулярно надає інформацію щодо своєї діяльності, відповідно до основної мети -  забезпечити фінансову самостійність та стабільність системи соціального страхування, використати накопичений досвід і не допустити руйнування механізму реалізації конституційного права громадян на соціальне страхування.

Детальніше про Фонд можна дізнатися за посиланням на сайт ФСС або читайте у цьому розділі їх новини.

У І КВАРТАЛІ ДО ФОНДУ ПОДАЛИ НА ОПЛАТУ ЛІКАРНЯНІ НА 2,7 МЛРД ГРИВЕНЬ

За оперативними підсумками упродовж січня–березня 2020 року до Фонду соціального страхування України подали заяви-розрахунки на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності за 968,1 тис. лікарняними листками. Загальна сума склала 2,7 млрд гривень.

16:40 08.04.2020

Безпека руху велосипедиста

Протягом останніх місяців значно зріс побутовий травматизм серед застрахованих осіб. Головними подіями, що призвели до нещасного випадку невиробничого характеру є події, пов'язані з велосипедним транспортом - наїзди, зіткнення, падіння та отримання значних травм та ушкоджень.

13:59 03.04.2020

Уряд збільшив щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві на 11%

Щомісячні страхові виплати, які фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих на виробництві та членів їх сімей, зростуть на 11%. Відповідну постанову, розроблену Мінсоцполітики на виконання Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Кабінет Міністрів України прийняв на своєму засіданні сьогодні, 01.04.2020.

12:42 03.04.2020

Середній розмір виплат за лікарняними зріс на 19,1%

За підсумками лютого 2020 року середній розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності від Фонду соціального страхування України склав 315 грн за кожен день лікування. Це на 19,1% більше, ніж у лютому 2019 року. Загалом за заявами-розрахунками, отриманими від роботодавців у лютому, Фонд профінансував 2 907 193 дні перебування на лікарняних на суму 915,9 млн гривень. Виплати отримали 266,5 тисяч застрахованих осіб. Ця допомога надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу). Розмір виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю залежить від тривалості страхового стажу та визначається, виходячи із середньоденної заробітної плати працівника. Середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період (12 календарних місяців) заробітної плати, на яку нарахований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на кількість календарних днів зайнятості у розрахунковому періоді без урахування календарних днів, невідпрацьованих з поважних причин.

12:42 30.03.2020

Фонд профінансував 1,3 млн днів декретних за лютий

За лютий 2020 року Фондом соціального страхування України було направлено 376,75 млн грн на фінансування допомог по вагітності та пологах для 13,7 тис. осіб. Виплати за цим напрямом зросли на 10,1% порівняно з тим же періодом минулого року. Загалом за лютий Фонд профінансував працюючим жінкам 1 346 920 днів перебування у декретній відпустці.

12:32 30.03.2020

ЩОМІСЯЧНІ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ЗА ЛЮТИЙ ПРОФІНАНСОВАНО ДЛЯ 205,2 ТИС. ПОТЕРПІЛИХ

Фонд соціального страхування України профінансував надання щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за лютий 2020 року у повному обсязі. Виплати отримали 205,2 тис. осіб, з яких потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань майже 195,6 тис. осіб і членів їх родин – понад 9,6 тис. осіб.

13:13 27.03.2020

ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРІВ НА ПРОХОДЖЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ І САНАТОРНО- КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ ПРИЗУПИНЕНО З 19 БЕРЕЗНЯ

З 19 березня на період встановленого карантину тимчасово призупинено укладення тристоронніх договорів для проходження реабілітаційного лікування працюючими, а також медичної реабілітації і санаторно-курортного лікування потерпілими на виробництві за кошти Фонду соціального страхування України.

10:56 25.03.2020

Роботодавцям рекомендовано подавати заяви на оплату лікарняних і звіти дистанційно

Охоплення електронним документообігом по заявам-розрахункам, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення, на сьогодні сягає вже понад 65%. З метою протидії поширенню COVID-19, рекомендуємо страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

09:53 23.03.2020