Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України інформує

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України регулярно надає інформацію щодо своєї діяльності, відповідно до основної мети -  забезпечити фінансову самостійність та стабільність системи соціального страхування, використати накопичений досвід і не допустити руйнування механізму реалізації конституційного права громадян на соціальне страхування.

Детальніше про Фонд можна дізнатися за посиланням на сайт ФСС або читайте у цьому розділі їх новини.

Фонд профінансував підвищені щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві у повному обсязі

Потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві чи профзахворювань або члени їх родин у разі смерті потерпілих отримали понад 790 млн гривень щомісячних страхових виплат за травень. Фінансування здійснено Фондом соціального страхування України у повному обсязі з урахуванням підвищення розміру виплат на 11% відповідно до перерахунку, проведеного з 01 березня 2020 року.

10:51 24.06.2020

Відбулась нарада щодо законодавчих змін у виплатах Фонду на період дії карантину

На період карантину Фонду соціального страхування України тимчасово відстрочили виплати за окремими статтями видатків і розширили перелік причин непрацездатності, за якими ФССУ здійснює фінансування. Про це повідомили на селекторній нараді під головуванням в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Тетяни Михайленко за участі керівників структурних підрозділів виконавчої дирекції, а також начальників управлінь в областях і місті Києві.

12:56 18.05.2020

У Фонді забезпечено безконтактну та дистанційну форми подачі заяв-розрахунків для оплати лікарняних

Фонд соціального страхування України опікується понад 12 мільйонами працюючих українців, які самі одночасно є страхувальниками, або працевлаштовані в одного з більш ніж 3 млн роботодавців, що знаходяться на обліку в ФССУ.

14:55 21.04.2020

У І КВАРТАЛІ ДО ФОНДУ ПОДАЛИ НА ОПЛАТУ ЛІКАРНЯНІ НА 2,7 МЛРД ГРИВЕНЬ

За оперативними підсумками упродовж січня–березня 2020 року до Фонду соціального страхування України подали заяви-розрахунки на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності за 968,1 тис. лікарняними листками. Загальна сума склала 2,7 млрд гривень.

16:40 08.04.2020

Безпека руху велосипедиста

Протягом останніх місяців значно зріс побутовий травматизм серед застрахованих осіб. Головними подіями, що призвели до нещасного випадку невиробничого характеру є події, пов'язані з велосипедним транспортом - наїзди, зіткнення, падіння та отримання значних травм та ушкоджень.

13:59 03.04.2020

Уряд збільшив щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві на 11%

Щомісячні страхові виплати, які фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих на виробництві та членів їх сімей, зростуть на 11%. Відповідну постанову, розроблену Мінсоцполітики на виконання Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Кабінет Міністрів України прийняв на своєму засіданні сьогодні, 01.04.2020.

12:42 03.04.2020

Середній розмір виплат за лікарняними зріс на 19,1%

За підсумками лютого 2020 року середній розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності від Фонду соціального страхування України склав 315 грн за кожен день лікування. Це на 19,1% більше, ніж у лютому 2019 року. Загалом за заявами-розрахунками, отриманими від роботодавців у лютому, Фонд профінансував 2 907 193 дні перебування на лікарняних на суму 915,9 млн гривень. Виплати отримали 266,5 тисяч застрахованих осіб. Ця допомога надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу). Розмір виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю залежить від тривалості страхового стажу та визначається, виходячи із середньоденної заробітної плати працівника. Середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період (12 календарних місяців) заробітної плати, на яку нарахований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на кількість календарних днів зайнятості у розрахунковому періоді без урахування календарних днів, невідпрацьованих з поважних причин.

12:42 30.03.2020