Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України інформує

Олена Дума: Фонд компенсує працюючим українцям 50% втраченого заробітку за час самоізоляції під меднаглядом і перебування в лікарнях

Перелік страхових випадків, за якими передбачено надання матеріального забезпечення Фондом соціального страхування України, було розширено на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення COVID-19. Про це директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Олена Дума повідомила сьогодні під час брифінгу МОЗ України щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

14:33 18.03.2020

Консультації щодо особливостей оплати Фондом лікарняних під час карантину можна отримати на Гарячій лінії Фонду

Карантин є окремим страховим випадком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», тож на час його дії працює особливий порядок видачі листків непрацездатності, які фінансуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Зазначений порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, визначено відповідною Інструкцією, затвердженою наказом МОЗ від 13.11.2001 № 455 .

12:19 17.03.2020

ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЛИСТКА НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ

Фонд соціального страхування України – це орган, який здійснює фінансування страхувальників для виплати матеріального забезпечення у разі захворювання застрахованих осіб або необхідності догляду за членами сім’ї.

19:57 16.03.2020

Особливості видачі та оплати листка непрацездатності під час дії карантину

В умовах накладення карантину діє особливий порядок видачі листків непрацездатності, який передбачений розділом 5 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 № 455. Отримати лікарняний у зв’язку з відстороненням від роботи під час карантину можуть особи, робота яких пов`язана з обслуговуванням населення, якщо:

19:54 16.03.2020

В Бахмацькому відділенні Фонду соцстраху тепер приймають тільки за телефоном та електронною поштою

В Бахмацькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області запроваджується дистанційна форми проведення прийому громадян (відвідувачів) засобами телефонного та електронного зв’язку: - страхові виплати потерпілим на виробництві - 3-47-34, 097-634-87-61

10:55 16.03.2020

Фонд компенсує українцям втрачений заробіток за час лікування гострих респіраторних хвороб

У випадках встановлення лікарем закладу охорони здоров’я тимчасової непрацездатності, зокрема, при виявлені симптомів гострого респіраторного захворювання, підозрі на COVID-2019, Фонд соціального страхування України профінансує надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності, яка компенсує застрахованій особі втрачений за час лікування заробіток.

10:09 16.03.2020

Рекомендації щодо протидії поширенню коронавірусу

З метою протидії поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією, рекомендуємо працівникам та відвідувачам виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів дотримуватися заходів обережності та санітарно-гігієнічних норм.

15:08 13.03.2020

Безпека праці в ході весняно-польових робіт

Аналіз виробничого травматизму показує, що сільське господарство та галузі переробки сільськогосподарської продукції залишаються найбільш травмонебезпечними. Тільки в 2019 році на території Бахмацького, Борзнянського та Коропського районів в сільськогосподарському виробництві трапилось 6 нещасних випадків, в тому числі 4 зі смертельним наслідком ( 2-пов'язаних з виробництвом, 2- випадки смерті на робочому місці).

16:04 12.03.2020

Кількість нещасних випадків у січні-лютому зменшилась на 30%

Кількість нещасних випадків у січні-лютому зменшилась на 30% За перші два місяці 2020 року Фонд соціального страхування України зареєстрував 596 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві. З них 66 – зі смертельним наслідком.

15:57 12.03.2020