Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України інформує

Підписано протокол обміну даними між ФССУ та Пенсійним фондом щодо ведення Електронного реєстру лікарняних

Фонд соціального страхування України та Пенсійний фонд України погодили порядок та технологію інформаційної взаємодії щодо ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього. Відповідний протокол обміну даними підписано між Фондом соціального страхування та Пенсійним фондом.

12:41 05.03.2020

За січень Фонд виплатив 368,5 млн грн допомог по вагітності та пологах

За оперативними підсумками січня 2020 року Фонд соціального страхування України здійснив фінансування допомог по вагітності та пологах за понад 14 тис. листками непрацездатності на загальну суму 368,5 млн гривень.

10:32 04.03.2020

Фонд профінансував лікарняні за понад 2,6 млн днів у січні на суму 816 млн гривень

За січень 2020 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності за понад 2,6 млн днів перебування на лікарняних. Загалом на це направлено майже 816 млн гривень, допомогу було призначено та надано на підставі більш ніж 280 тис. листків непрацездатності.

10:27 04.03.2020