Батуринська громада
Бахмацький район, Чернігівська область

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

Батуринська міська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста землевпорядника у відділ соціально-економічного розвитку та земельних відносин Батуринської міської ради Бахмацького району Чернігівської області.

Вимоги до кандидата на заміщення вакантної  посади (1 посада) спеціаліста землевпорядника відділу соціально-економічного розвитку та земельних відносин Батуринської міської ради.

Основні вимоги до кандидата:

• Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста
  • Без вимог до стажу
  • Вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за адресою: м. Батурин, вул. ім. В. Ющенка, 30.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Батурин, вул. ім. В.Ющенка, 30.