Графік планових відключень електропостачання на вересень

Дата: 29.08.2018 16:49

03, 06, 11, 19 вересня з 8:00 до 17:00 буде відбуватися відключення електрики в м. Батурин по вул. Незалежності.

04, 07, 12, 14 вересня з 8:00 до 17:00 буде відбуватися відключення електропостачання в м. Батурин по вул. Д.Многогрішного.

18 вересня з 8:00 до 17:00 буде відбуватися відключення світла в м. Батурин по: вул. Пушкіна, вул. 70 Дивізї, вул. Корнієнка, вул. Набережна, вул. Кооперативна, вул. Грушевського, вул. Шевченка, вул. Соколова, вул. Кадуна, вул. Молодіжна, вул. Партизанська (вулиці з провулками), в Батуринській міській раді, Батуринській міській бібліотеці, Батуринському МБК,  ФОП Жалдак (аптека), ФОП Ровний, ФОП Ткаченко, ФОП Бурдюг, ФОП Макаренко, ФОП Русак, ІКЦ Вітрила Міклухо-Маклая.

Більш детальна інформація про тимчасові планові відключення в електричних мережах ПАТ "Чернігівобленерго" знаходиться за посиланням: http://chernigivoblenergo.com.ua/?q=node/1469