Увага користувачам пільг та субсидій!

Дата: 17.07.2019 14:46

До уваги жителів м. Батурин, які користуються пільгами, субсидіями на газове та електричне опалення.

Управління соціального захисту населення Бахмацької РДА робить звірку даних для подальшого нарахування пільг та субсидій на наступний опалювальний період. На даний час в особових справах звіряються номери мобільних телефонів, тому прохання до даної категорії населення – повідомити діючі номери мобільних телефонів нижче зазначеним адресатам:

• Батуринська міська рада, м. Батурин, вул. ім. В. Ющенка, 30, ІІ поверх кабінет № 3, контактна особа Штахура Н. Ю.; дні прийому громадян з понеділка по четвер з 9°° до 17°°, перерва на обід з 12°° до 13°°.
  • Управління соціального захисту населення Бахмацької РДА, в м. Бахмач, вул. Соборності, 42.

Прохання також поширити дану інформацію серед знайомих, які не мають доступу до мережі інтернет.