Батуринська громада
Бахмацький район, Чернігівська область

На часі економічне виховання дошкільнят!

Нещодавно на базі Батуринського ДНЗ «Віночок» відбувся семінар для вихователів закладів дошкільної освіти Батуринської ОТГ. На ньому обговорювалося питання економічного виховання дошкільнят. Це порівняно новий напрямок у дошкільній педагогіці, але досить актуальний і важливий.

На семінарі йшлося про збагачення форм роботи з дітьми новими освітніми технологіями в процесі формування фінансово-економічної компетентності дошкільників.

Вихователі разом з працівниками відділу освіти міської ради відвідали заняття з основ економічної культури для дітей старшого дошкільного віку на тему: «Допоможемо гному Економу», яке провела вихователь Батуринського ДНЗ «Віночок» Петровська Г.І. Заняття було цікавим, нестандартним, зі створеними проблемними ситуаціями та використанням інноваційних технологій.

У другій частині семінару його учасники разом з вихованцями  закладу дошкільної освіти переглянули театралізовану казку на новий лад «Колобок», підготовлену колективом працівників ДНЗ «Віночок». Діти не лише із захопленням подивилися казку,  впізнаючи в казкових героях своїх вихователів, їх помічників, медичну сестру та інших працівників садочка, а й поглибили свої знання про важливість чистоти для збереження і зміцнення здоров’я.