Батуринська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директор комунальної установи «Центр  надання соціальних послуг» Батуринської міської  ради

Дата: 20.11.2020 11:55

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 №177 «Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», рішення 1 сесії 9 скликання «Про створення комунальної установи «Центр  надання соціальних послуг»  Батуринської міської  ради»

Батуринська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Найменування посади та умови праці

директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Батуринської міської ради

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються за підсумками роботи за рік відповідно до умов, показників та розмірів преміювання, затверджених Органом управління майном,  згідно з Контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директор комунальної установи «Центр  надання соціальних послуг» Батуринської міської  ради

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора «Центру надання соціальних послуг» Батуринської міської ради Ніжинського району Чернігівської області

є громадянином України;

• вища освіта за спеціальністю відповідної галузі знань або стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.
  • має навики роботи з комп'ютерною технікою;
  • вільно володіє державною мовою

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

- заяву про участь у конкурсі за встановленою формою,

- належним чином завірені копії документа, що - посвідчує особу,

- документа про освіту,

- трудової книжки або інших документів, що - засвідчують досвід роботи;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-   мотиваційний лист, складений у довільній формі;

довідку про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку надавача соціальних послуг державного/комунального сектору.

2 фотографії 3×4;

заповнену особову картку встановленого зразка;

- Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи подаються  в Батуринську міську раду відділ ЦНАП за адресою: вул. Кооперативна, 9, м. Батурин, Ніжинський р-н, Чернігівська обл. 16512; тел. для довідок – 0987456295. Термін  подання документів для участі в конкурсному відборі – з 20 листопада 2020 року по 04 грудня 2020 року включно (15 календарних днів). Відповідальна за надання інформації про конкурс та прийом докуменів для участі у конкурсі -  Штахура Н. Ю.