З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 09:00

Шановні жителі Батуринської громади!

Щиро вітаємо вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Цей документ увібрав у себе віковий законотворчий досвід українців і волю нашого народу самостійно творити свою долю, впорядковувати державне життя, реалізовувати величезний потенціал Нації.

Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

Тож щиро бажаємо завжди пишатися своєю країною і пам'ятати про свої права, поважати закон. Нехай Конституція забезпечує повноцінне життя і дає можливість для самореалізації. Бажаємо кожному відчуття значущості, свободи та можливостей, світлих ідей, прекрасного життя, повноцінної реалізації, які наповнюють душу позитивними емоціями. І найголовніше – миру нам і Перемоги!

З повагою міський голова                                                             Леонід ДУША