Керівництво громади
Центр громади знаходиться в місті Батурин
Міський голова — Леонід Леонідович Душа
Втретє обраний з 5 кандидатур 25 жовтня 2020 року.
Вдруге обраний з 3-х кандидатур 11 грудня 2016 року, отримав 1141 голосів (50%) виборців, раніше обирався в 2014 році.
Службовий телефон: (+3804635) 48-525.
Олександр Вікторович Козловський — Перший заступник міського голови
Вишнякова Марина В'ячеславівна — Секретар міської ради
Погребняк Ірина Вячеславівна — керуючий справами (секретар)
Заєць Євгенія Юріївна — юрисконсульт
Чепур Вячеслав Петрович — фахівець з комп'ютеризації
Федорова Ніна Василівна — головний спеціаліст з кадрових питань
Тишенко Валентина Миколаївна — староста с.Городище
Іващенко Лариса Миколаївна — староста с.Красне
Рибальченко Людмила Вікторівна — староста с.Митченки
Лихошерст Юрій Олександрович — староста с.Обмачів
Булавіна Людмила Анатоліївна — діловод с.Красне
Полішко Надія Василівна — діловод с.Митченки
Порада Марина Олександрівна — діловод с.Обмачів
Циганок Марина Вікторівна — діловод с.Городище
Апарат ради
Відділ «Центр надання адміністративних послуг»
Лебедь Оксана Вячеславівна — Начальник відділу ЦНАСП
Степаненко Наталія Феодосіївна — Спеціаліст
Сикотюк Тетяна Яківна — Адміністратор
Горбань Надія Сергіївна — Інспектор
Головченко Олена Юріївна — Державний реєстратор
Побожий Вячеслав Борисович — Спеціаліст
Ризель Галина Василівна — Діловод с.Городище
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Ровна Ірина Петрівна — Головний бухгалтер
Сергієнко Надія Олексіївна — Спеціаліст ІІ категорії
Горбань Надія Андріївна — Бухгалтер
Сівер Антоніна Олександрівна — Головний спеціаліст
Фінансовий відділ
Авула Тетяна Іванівна — начальник відділу
Стельмах Людмила Анатоліївна — спеціаліст
Кравченко Світлана Іванівна — спеціаліст 1 категорії
Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту
Винник Оксана Юріївна — начальник відділу
Коломієць Оксана Михайлівна — спеціаліст 2 категорії
Ігнаткович Ірина Сергіївна — провідний спеціаліст
Відділ земельних відносин
Іващенко Віта Сергіївна — начальник відділу
Журавель Яна Олександрівна — спеціаліст
Служба у справах дітей
Дорош Катерина Сергіївна — Начальник служби у справах дітей
Господарська група
Шматок Юрій Валентинович — Завідувач господарством
Ребров Олександр Борисович — Підсобний працівник
Ситник Іван Миколайович — Підсобний працівник
Колісник Людмила Іванівна — прибиральник службових приміщень
Кравченко Костянтин Юрійович — сторож
Прокопенко Сергій Олександрович — сторож
Чепур Марина Миколаївна — сторож