БАТУРИНФЕСТ "Шабля"-2019

Батуринфест «Шабля» пройде 15-16 червня 2019 року в м. Батурин. Захід серед низки тих, що приурочені до 350-річниці започаткування гетьманської резиденції в Батурині та має на меті формування історичної свідомості українського народу через актуалізацію козацького духу для дітей і молоді Чернігівської області та України в цілому.

Програмою дводенного фестивалю передбачено організацію на території парку «Кочубеївський» НІКЗ «Гетьманська столиця» та Співочому полі окремих інтерактивних локацій просвітницького та навчального характеру, серед яких арт-пікнік! виступи народних та аматорських колективів Чернігівської та Сумської областей, Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва! показові виступи єдиноборств сучасних козаків, спортсменів, концерти популярних українських рок виконавців та гуртів - Скеля, Козак-Сістем, Новий день, Протифаzа, інші, працюватиме атракційне мистечко, алея майстрів і ярмарок!

Традиційно очікується багато туристів, активної молоді, гарного настрою і найголовніше - свята!

Більш детальну й актуальну інформацію можна знайти за посиланням

Подивитись і почитати як Шабля віддзвеніла у 2019 році можна за посиланням https://baturyn-rada.gov.ua/news/1561012362/

А також подивитись репортаж ТРО "Кон-Такт" , м. Конотоп.