Пенсійний фонд України інформує

Головне управління Пенсіного фонду України в Чернігівській області пропонує громадянам країни цікаву та корисну інформацію, що має суспільний резонанс

Нові можливості електронного пенсійного посвідчення

З січня 2019 року пенсіонери, які отримали ЄПП, та мають зарплатну картку іншого банку, можуть підключити її до сервісу «Ощад 24/7». Про це повідомили фахівці головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області. Щоб додати до «Ощад 24/7» картку іншого банку, достатньо лише ввести її реквізити та підтвердити прив’язку картки за номером телефону. І можна вільно сплачувати он-лайн всі свої платежі. Новий сервіс, наразі, дає можливість здійснювати карткові перекази та оплату послуг мобільного зв’язку тощо. При цьому, при здійсненні переказу з картки іншого банку на картку Ощадбанку, емітовану банком в тарифному пакеті «Мій комфорт», комісія не стягується.

13:21 04.02.2019

За два роки військові пенсії мають подвоїтись

З 1 січня 2019 року  пенсії військових пенсіонерів Чернігівщини зростуть, у середньому, на 711 гривень. Підвищені пенсії отримають майже 19 тисяч колишніх військовослужбовців і міліціонерів. Про це повідомив начальник головного управління ПФУ в Чернігівській області Юрій Юрченко.

12:54 21.11.2018

Пенсії з 1 грудня підвищуються

На Чернігівщині мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підвищення до пенсій для непрацездатних осіб будуть збільшені з 1 грудня 2018 року.  Пенсіонери, які мають право на підвищення пенсії, пенсію в новому розмірі отримають у грудні. У бюджеті Пенсійного фонду України на ці потреби передбачені відповідні фінансові ресурси. Про це повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

12:52 21.11.2018