Пенсійний фонд України інформує

Головне управління Пенсіного фонду України в Чернігівській області пропонує громадянам країни цікаву та корисну інформацію, що має суспільний резонанс

Пенсії підвищили

з 1 липня ц.р. проведені перерахунки пенсій для 281,2 тис. пенсіонерів області. Середній розмір підвищення становить для цивільних пенсіонерів - 38,81 грн, для війкових - 120.87 грн. Перераховані пенсії виплачуватимуться пенсіонерам у визначену їм дату, починаючи з 4 липня.

12:51 14.07.2020

Hi - «зарплатам у конвертах»!

Про це наголосили учасники обласного конкурсу літературних творів  «Скажи «ні» зарплаті в конверті», проведеного за ініціативи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області та за сприяння Управління освіти і науки облдержадміністрації.

09:50 30.06.2020

До уваги роботодавців - можна надати відскановані копії трудових книжок ваших співробітників

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області запрошує роботодавців надати до Пенсійного фонду України, через вебпортал електронних послуг  ( https://portal.pfu.gov.ua/ ), відскановані копії трудових книжок працівників, які перебувають на даний час у трудових відносинах з вашою установою.

10:52 24.06.2020

10:52 24.06.2020

Як отримати доступ до електронних послуг Пенсійного фонду України

1. Особисто звернутись до сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в області (для мешканців Батуринської ОТГ - це пенсійний у Бахмачі, в примщенні податкової) для оформлення заяви (у разі необхідності, фахівці Фонду допоможуть Вам у її заповненні). Документи, необхідні для ії оформлення: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

16:16 09.06.2020

Перші підсумки роботи під час карантину: посилений захист працівників, складнощі та обмеження при прийомі громадян

Безпечні умови праці пенсійників під час карантину завжди перебувають в центрі уваги керівництва Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області та Чернігівської обласної організації профспілки працівників Пенсійного фонду України.

13:12 18.05.2020

Працюючим пенсіонерам перераховано пенсії

З 1 квітня проведено перерахунки пенсій особам, які продовжують працювати після виходу на пенсію. 5,2 тис пенсіонерів в Чернігівській області збільшено розмір пенсій у зв’язку з урахуванням страхового стажу та заробітної плати. Середній розмір підвищення становить 134 грн.

14:22 21.04.2020

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію – у питаннях і відповідях

1 квітня, на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», якою визначається механізм проведення перерахунку пенсій, встановлення щомісячної компенсаційної виплати для пенсіонерів старше 80-річного віку та виплати одноразової грошової допомоги у сумі 1000 грн.

12:52 07.04.2020