Пенсійний фонд України інформує

Головне управління Пенсіного фонду України в Чернігівській області пропонує громадянам країни цікаву та корисну інформацію, що має суспільний резонанс

За два роки військові пенсії мають подвоїтись

З 1 січня 2019 року  пенсії військових пенсіонерів Чернігівщини зростуть, у середньому, на 711 гривень. Підвищені пенсії отримають майже 19 тисяч колишніх військовослужбовців і міліціонерів. Про це повідомив начальник головного управління ПФУ в Чернігівській області Юрій Юрченко.

12:54 21.11.2018

Пенсії з 1 грудня підвищуються

На Чернігівщині мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підвищення до пенсій для непрацездатних осіб будуть збільшені з 1 грудня 2018 року.  Пенсіонери, які мають право на підвищення пенсії, пенсію в новому розмірі отримають у грудні. У бюджеті Пенсійного фонду України на ці потреби передбачені відповідні фінансові ресурси. Про це повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

12:52 21.11.2018