Пенсійний фонд України інформує

Головне управління Пенсіного фонду України в Чернігівській області пропонує громадянам країни цікаву та корисну інформацію, що має суспільний резонанс

Пенсії підвищили

з 1 липня ц.р. проведені перерахунки пенсій для 281,2 тис. пенсіонерів області. Середній розмір підвищення становить для цивільних пенсіонерів - 38,81 грн, для війкових - 120.87 грн. Перераховані пенсії виплачуватимуться пенсіонерам у визначену їм дату, починаючи з 4 липня.

12:51 14.07.2020

Hi - «зарплатам у конвертах»!

Про це наголосили учасники обласного конкурсу літературних творів  «Скажи «ні» зарплаті в конверті», проведеного за ініціативи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області та за сприяння Управління освіти і науки облдержадміністрації.

09:50 30.06.2020

До уваги роботодавців - можна надати відскановані копії трудових книжок ваших співробітників

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області запрошує роботодавців надати до Пенсійного фонду України, через вебпортал електронних послуг  ( https://portal.pfu.gov.ua/ ), відскановані копії трудових книжок працівників, які перебувають на даний час у трудових відносинах з вашою установою.

10:52 24.06.2020