Інформація про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики

Інформацію про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики можна подивитись за нижченаведеним посиланням.
Реєстр має публічну інформацію та вільний доступ до усіх субсидіантів, для цього треба ввести повну адресу.

В Україні запустили в роботу державний реєстр субсидій. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну 22 серпня. "Даний реєстр створювався впродовж півроку і тестувався кілька місяців", - сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, з 1 липня реєстр доступний для всіх громадян України. В ньому відображається інформація з урахуванням закону про захист персональних даних.

Рева відзначив, що реєстр спростить безліч процедур пов'язаних з системою субсидій. "Коли ми побудували базу в єдину, знайшли понад 20 тисяч громадян, які отримували подвійну субсидію", - заявив Рева. Він додав, що з цих 20 тисяч громадян 90% отримували субсидію на міжобласному рівні.

За його словами, з початком роботи державного реєстру субсидій, подібне унеможливиться, оскільки "система відразу викидає двійників і ми реально бачимо, хто намагається отримати більше, ніж йому належить".

Рева зазначив, що реєстр "працює з перебоями", але пообіцяв виправити ситуації найближчим часом. Міністр додав, що понад половини громадян, які мають право на субсидії, вже звернулися за їх отриманням. "Стратегічно ми йдемо до монетизації. Ми її розглядаємо як поетапний процес протягом 2019 року", - додав Рева.