Державна фіскальна служба України у Чернігівській області інформує

З метою широкого інформування платників податків Головне управління Державної фіскальної служби України у Чернігівській області проширює інформацію з податкової тематики.

Перерахування коштів за товар чи послугу в безготівковій формі банківським переказом на поточний рахунок продавця без застосування платіжних карток не потребує РРО, - Сергій Верланов

15:14 12.11.2019

Звіт за 8 місяців

Від платників податків Чернігівщини протягом вісьми місяців

11:39 12.09.2019

Сплачені благодійні внески включаються до податкової знижки

Головне управління ДФС у Чернігівській  області звертає увагу, що відповідно до підпункту 166.3.2 пункту 166.3 статті 166 Податкового кодексу платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 Податкового кодексу, суму коштів або вартість майна, переданих платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні та внесеним до Реєстру неприбуткових організацій та установ на дату передачі таких коштів та майна, у розмірі, що не перевищує 4 відсотки суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року.

11:48 13.08.2019