Державна фіскальна служба України у Чернігівській області інформує

Які важливі дії можна здійснити самостійно, не виходячи з дому:
- зареєструвати ФОП https://online.minjust.gov.ua/registration-fiz;
- через Електронний кабінет подати звітність, отримати довідку і т.п. (зайти можна за допомогою електронного ключа або BankID)
- отримати інформацію з Реєстрів податкової
- перевірити достовірність фіскального чека

- перевірити марки акцизного податку

- отримати онлайн консультацію

Якщо ви не знаєте, як працювати в електронному кабінеті, Державна податкова
служба розробила відеоуроки, які можна подивитись тут: https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/

Продовжує працювати контакт-центр ДПС: 0800 501 007 з 10.00 до 17.00 (крім
суботи, неділі та святкових днів).
Отримати корисну інформацію з питань податкового законодавства можна на Інформаційно довідковому ресурсі ДПС: http://zir.tax.gov.ua/.

Мобільний додаток ЗІР можна безкоштовно завантажити в App Store та Google Play.

ДПС: надання кваліфікованих електронних довірчих послуг здійснюється за попереднім записом

Для забезпечення надання кваліфікованих електронних довірчих послуг (ЕДП) на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусу COVID-19 на території України та дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковий департамент ДПС забезпечує платників електронними ключами для онлайн доступу до електронних сервісів.

16:42 08.04.2020

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини

За інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області, з початку року громадяни Чернігівщини подали 1868 податкових декларацій про майновий стан і доходи для отримання  податкової знижки. Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

16:29 08.04.2020

Фонд запустив багатоканальну Лінію соціальної довіри

Фонд соціального страхування України запускає Лінію соціальної довіри 0800501892. Спільно із Міністерством соціальної політики, Урядом, за підтримки Офісу Президента, разом з Інститутом розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр, Інститутом психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка ми починаємо роботу з підтримки українців у час, коли ми всі об’єднуємось для боротьби із поширенням коронавірусної інфекції.

12:47 03.04.2020

Як отримати електронний ключ в умовах карантину

Детальну інформацію щодо режиму роботи, розміщення пунктів обслуговування (відокремлених пунктів реєстрації) користувачів Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – КН ЕДП ІДД ДПС) можна отримати на офіційному інформаційному ресурсі КН ЕДП ІДД ДПС (www.acskidd.gov.ua) за посиланням Головна/«Контакти»/«Пункти обслуговування» або Головна/«Отримання електронних довірчих послуг»/«Пункти обслуговування».

12:46 03.04.2020

Запровадження програмних РРО відтерміновується

До 1 серпня 2020 року перенесено введення в дію норм законодавства щодо запровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій, як альтернативу класичним РРО. Також, до 1 серпня 2020 року продовжено можливість не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій платниками єдиного податку другої - четвертої груп (фізичними особами - підприємцями) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує ліміт у 1 млн гривень, крім тих, які здійснюють: - реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту; - реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення. При цьому надання платних послуг у сфері охорони здоров'я, виключено із зазначеного переліку. Такі послуги можна буде надавати в межах зазначеного ліміту до 1 січня 2021 року. З 1 січня 2021 року до 1 квітня 2021 року продовжено можливість не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні

12:43 30.03.2020