Державна фіскальна служба України у Чернігівській області інформує

Які важливі дії можна здійснити самостійно, не виходячи з дому:
- зареєструвати ФОП https://online.minjust.gov.ua/registration-fiz;
- через Електронний кабінет подати звітність, отримати довідку і т.п. (зайти можна за допомогою електронного ключа або BankID)
- отримати інформацію з Реєстрів податкової
- перевірити достовірність фіскального чека

- перевірити марки акцизного податку

- отримати онлайн консультацію

Якщо ви не знаєте, як працювати в електронному кабінеті, Державна податкова
служба розробила відеоуроки, які можна подивитись тут: https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/

Продовжує працювати контакт-центр ДПС: 0800 501 007 з 10.00 до 17.00 (крім
суботи, неділі та святкових днів).
Отримати корисну інформацію з питань податкового законодавства можна на Інформаційно довідковому ресурсі ДПС: http://zir.tax.gov.ua/
Мобільний додаток ЗІР можна безкоштовно завантажити в App Store та Google Play.

Подати уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи можна за допомогою Електронного кабінету

У разі необхідності виправлення виявлених помилок, що містяться у раніше поданій податковій декларації про майновий стан і доходи у майбутніх податкових періодах платник податку може надіслати до контролюючого органу уточнюючу податкову декларацію (з урахуванням строків давності, визначених Податковим кодексом України) за формою чинною на час подання уточнюючої декларації.

13:37 06.04.2021

Сплачуйте податки на нові рахунки

З 1 січня 2021 року введені в дію нові бюджетні рахунки у розрізі територіальних громад для зарахування надходжень до бюджету та небюджетні рахунки для зарахування єдиного внеску.

14:56 01.03.2021

Відомості про доходи – в Електронному кабінеті

Цифрова трансформація Державної податкової служби триває. Для спрощення та зручності спілкування громадян з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, банками, іншими установами та організаціями ДПС запроваджено новий е- сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, засвідчених кваліфікованою електронною печаткою ДПС».

14:50 01.03.2021

На Чернігівщині з незаконного обігу вилучено понад 32 тисячі пляшок алкоголю з підробленими акцизними марками

Співробітниками управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Чернігівській області у рамках співпраці з податковою міліцією Головного управління ДФС у Чернігівській області взято участь у заходах, спрямованих на виявлення фальсифікованої продукції.

14:49 25.02.2021

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що 26.02.2021 року закінчується строк подання заяви на списання ЄСВ для ФОП

Законом від 04 грудня 2020 року № 1072-ХІ було встановлено новий період, протягом якого фізичні особи - підприємці (крім фізичних осіб - підприємців, які обрали  спрощену систему оподаткування), які припинили державну реєстрацію   та подали до податкового органу звітність відповідно до вимог ст.6 цього Закону, можуть звернутися до податкового органу (за місцем реєстрації) із заявою про списання боргу з ЄСВ.

15:52 22.02.2021

Як фермерам отримати фінансову підтримку від держави?

У травні 2019 року відповідно до статті 13 1 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» Мінекономіки розроблено Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб - членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 № 565. Постанова набрала чинності 1 січня 2020 р.

16:09 29.07.2020

З початку року до місцевих бюджетів надійшло близько 363 мільйонів гривень єдиного податку

За інформацією Головного управління ДПС у Чернігівській області протягом п’яти місяців поточного року від платників Чернігівщини, які працюють за спрощеною системою оподаткування, до місцевих бюджетів області  надійшло  362,5 млн грн єдиного податку. Це майже на 34,3 млн грн або на 10,4 відсотка більше, ніж за аналогічний період 2019 року. Така тенденція щодо зростання надходжень єдиного податку у порівнянні до торішнього рівня спостерігається у поточному році щомісяця.

10:46 24.06.2020

Податкові консультації за новими правилами

23 травня 2020 року набрав чинності Закон України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466), яким було внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс) в частині вдосконалення порядку надання податковими органами індивідуальних податкових консультацій (далі – ІПК).

10:37 24.06.2020

Податкова служба області закликає до діяльності з дотриманням законодавства!

На період мораторію на проведення перевірок під час карантину, органам ДПС дозволено здійснювати контроль (в тому числі і фактичні перевірки) за обігом підакцизних товарів: алкогольні напої, тютюнові вироби та паливо.

10:36 24.06.2020