БатуринФест "Шабля" 2018
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04412354/bdf16b6cdf59414d434b81409089f57b.jpg)
На теренах унікальних пам'яток в історії українського державотворення по-особливому прозвучить головна ідея фесту "Же през ШАБЛЮ маєм ПРАВО" проголошена гетьманом Іваном Мазепою в Батурині 300 років тому, але актуальна і сьогодні
Організатори: Батуринська міська рада ОТГ та Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця»
Традиційно кажуть, що перший млинець на нівець, проте організатори першого Батуринфесту "Шабля" загалом задоволені проведеним заходом і резонансом в ЗМІ. На ваш розсуд пропонуємо деякі підсумки фесту.
Збирайтеся на наступний!...