БатуринФест "Шабля" 2018

БатуринФест "Шабля" стане продовжувачем кращих традицій Козацького свята, але буде концептуально новим. Триденний фестиваль з організацією окремих локацій просвітницького, вишкольного, навчального та розважального характеру. Фест стане щорічним та орієнтованим, в першу чергу, на українську молодь.
На теренах унікальних пам'яток в історії українського державотворення по-особливому прозвучить головна ідея фесту "Же през ШАБЛЮ маєм ПРАВО" проголошена гетьманом Іваном Мазепою в Батурині 300 років тому, але актуальна і сьогодні

Організатори: Батуринська міська рада ОТГ та Національний історико-культурний заповідник  «Гетьманська столиця»

Традиційно кажуть, що перший млинець на нівець, проте організатори першого Батуринфесту "Шабля" загалом задоволені проведеним заходом і резонансом в ЗМІ. На ваш розсуд пропонуємо деякі підсумки фесту.
Збирайтеся на наступний!...