Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця»

Понад 25 років Батуринський заповідник поширює, збирає, зберігає, буквально дістає з попелу історичну правду про Батурин гетьманський. Заповідник є культурно-освітнім та науково-дослідним закладом, де турист за будь-яким смаком знайде щось ціваве.
На сьогодні національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» - це безцінні пам’ятки історії, архітектури, культури, археології і природи:
Палацово-парковий ансамбль К.Розумовського,

Будинок генерального судді В.Кочубея,

Музей археології Батурина,

Цитадель Батуринської фортеці,

Воскресенська церква-усипальниця  гетьмана К.Розумовського, парк «Кочубеївський», Миколо-Крупицький монастир, пам’ятник жертвам  Батуринської  трагедії  1708 року, Могила П.І.Прокоповича - основоположника  вітчизняної  науки про бджільництво, винахідника рамкового вулика, інші пам’ятки історії та архітектури
Лагідна поліська природа, чистий, спокійний Сейм, краєвиди доповнять отриману від професіональних екскурсоводів інформацію.

Запрошуємо до Батурина - привабливого туристичного об’єкту не тільки в масштабах України, але й зарубіжжя.