Ті, що створюють настрій!

Дата: 15.02.2018 08:38

Фото без опису

Вже більше 100 років культурним осередком Батурина є саме будинок культури. Його історія – це історія кількох поколінь талановитих, завзятих, творчих людей, які сприяють розширенню і збагаченню культурного простору нашого міста, змістовному дозвіллю мешканців.

Ще за часів Президента Віктора Ющенка в будинку культури був зроблений капітальний ремонт, тому вже є потреба в певних косметичних процедурах, але загалом будинок культури – привітний, охайний, гарно вмебльований  та просторий. Прекрасна зала й комфортні умови для проведення різнопланових культурно-мистецьких заходів. Тут часто проходять концерти, виставки, циркові шоу,  розважальні заходи для молоді, конференції, працюють гуртки художньої самодіяльності. На чолі творчого колективу стоїть директор Батуринського будинку культури Валентина Лось.

На фото Вікторія Огієвська та Валентина Лось за роботою

На базі будинку культури у 1976 р. Катериною Іванівною Парфененко був заснований хор «Козацька душа» (хор під час фестивальних виступів на першому фото). З 2002 року керівником хору стала Вікторія Огієвська. Гурт бере участь у різноманітних фестивалях та заходах і вже тричі підтверджував звання народно аматорський. Важливо, що люди старшого віку, які бережуть народну пісню, доносять її до сердець слухачів, дають чудовий урок молодому поколінню.

Вже багато років батуринський міський будинок культури прищеплює любов до культури і мистецтва, відкриває та розвиває творчі здібності дітей, урізноманітнює їх дозвілля.

Фото без опису

Ласкаво просимо до Батуринського міського будинку культури, який завжди дарує свято!

Анастасія Кривуля