Гучно, весело пройшла Сирна Седмиця в Батурині

Дата: 19.02.2018 09:53

Фото без описуВ м. Батурин фолькльорне свято проходило в суботу, 17 лютого на подвір'ї міського будинку культури.
Святкувати зібралося близько 200 батуринців і гостей, яких не злякав снігопад - і пригощалися, і участь у конкурсах брали, і пісні співали, опудало Масниці палили! Достойно провели зиму!

Мо, найбільше сподобалося й дітлахам, і юні, катання на санях! Статний Орлик (кінь зі спортивним минулим) приїхав з Обмачева і гарно покатав місцян вулицями Батурина.
Фото без опису

Призами лотереї були відзначені щасливчики, комусь з них, навіть, можна було об'єднати свої здобутки і одразу влаштувати застілля. А вже смаколиків скільки було, млинців, вареників! Працювала виїзна торгівля, де можна було пригоститися гаряченьким глінтвейном.

На святі були розіграні сценки, промовки, веселі розваги і конкурси, ніжним був танцювальний виступ дитячої групи, музика лунала округою, збираючи глядачів! Дорослі і малі - усі взяли участь у програмі! Традиційно народний хор "Козацька душа" був прикрасою і хедлайнером, якщо можна так висловитись, фолькльорного свята!

Фото без опису