За чисте довкілля!

Дата: 17.04.2018 14:35

Розпорядженням міського голови від 6 квітня 2018 року № 33 «Про організацію проведення на території міської ради щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою» з метою забезпечення утримання території Батуринської ОТГ у належному стані, її санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення визначено проведення на території міста Батурин, Матіївського та Городищенського старостинських округів з 20 квітня по 21 квітня 2018 року з широким залученням громадськості санітарну очистку, всеукраїнську весняну акцію «За чисте довкілля».

Фото без опису

Виконавчому комітету, керівникам усіх підприємств, установ, організацій та приватним підприємцям, які розташовані та діють на території Батуринської ОТГ, необхідно забезпечити в період проведення всеукраїнської весняної акції реалізацію заходів щодо благоустрою, озеленення населених пунктів. Зокрема, впорядкувати місця поховання загиблих воїнів, жертв політичних репресій та голодомору, сільського кладовища, ліквідацію несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів, приведення до належного санітарного стану прибудинкових територій, парків, скверів та інших об′єктів масового перебування населення.

В цей період активізовується робота адміністративної комісії при виконавчому комітеті щодо забезпечення чистоти та порядку на території ради.