Чергове засідання робочої групи

Дата: 26.04.2018 08:52

Увага учасникам попередніх засідань зі Стратегічного планування, членам робочої групи, фахівцям галузей, експертам та представникам громадськості, а також усім мешканцям, зацікавленим в розвитку громади!

З метою ефективного планування розвитку місцевої громади Батуринською міською радою та Чернігівським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» продовжується робота над Стратегією розвитку Батуринської ОТГ. Буде розглянуто низку питань, серед яких: стратегічні, операційні цілі та технічні завдання. Очікуємо пропозиції громади, бо вона краще знає, які проектні ідеї та коли треба реалізовувати!

А саме, у четвер, 3-го Травня планується проведення чергового 4-го засідання зі стратегічного планування, у актовій залі ЗОШ ім. Гр. Орлика. Орієнтовний робочий час засідання 9:30-16:00год.

Громада потребує розвитку та Ваших нових ідей і пропозицій!