Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Батуринської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Григора Орлика Бахмацького району Чернігівської області

Дата: 03.09.2018 13:33

Найменування посади та умови праці

Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Григора Орлика Бахмацького району Чернігівської області.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з Контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 « 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організаційокремих галузей бюджетної сфери»; Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови та розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника закладу освіти

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора  Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст:

• є громадянином України;

• має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра;

• стаж педагогічної роботи не менше 3 років;

• має навики роботи з комп'ютерною технікою;

• вільно володіє державною мовою

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • медичну довідку;
  • 2 фотографії 3×4;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються  в Батуринську міську раду за адресою: вул. ім. В. Ющенка, 30, м. Батурин, Бахмацький р-н, Чернігівська обл. 16512; тел. для довідок – 48-5-25. Термін  подання документів для участі в конкурсному відборі – з 31 серпня 2018 року по 19 вересня 2018 року включно (20 календарних днів). Відповідальна за надання інформації про конкурс та прийом докуменів для участі у конкурсі - головний спеціаліст з кадрових питань Штахура Н. Ю.