Заходи з протидії нелегальним АЗС продовжуються

Дата: 19.01.2019 15:42

На Чернігівщині співробітниками податкової міліції, у тісній співпраці із правоохоронними та іншими державними контролюючими органами, продовжується, розпочата минулого року, боротьба з тіньовими схемами на ринку реалізації палива та діяльністю нелегальних АЗС.
Автозаправні станції є об'єктами підвищеної небезпеки, для їх експлуатації необхідні відповідні дозвільні документи. Але, як показує практика, багато власників АЗС нехтують цим, а, відтак, діяльність таких об’єктів є потенційно небезпечною та може призвести до надзвичайних подій.
Вже з початку поточного року, в ході проведення операції «Акциз-2019», на території області припинено діяльність 3 АЗС та АГЗП, які функціонували без необхідних дозвільних документів. Внаслідок проведених заходів податковою міліцією, спільно із прокуратурою Чернігівської області, із незаконного обігу вилучено понад 43 тисячі літрів палива та обладнання, що використовувалось для його реалізації.
Заходи протидії нелегальній діяльності тривають.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області