На Чернігівщині припинено діяльність «підпільного цеху» з незаконного виробництва тютюнової продукції

Дата: 30.01.2019 13:31

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, в ході проведення операції «Акциз-2019», припинено діяльність «підпільного цеху» з незаконного виробництва тютюнової продукції.
Слідчо-оперативні заходи здійснювались у рамках досудового розслідування по кримінальному провадженню, зареєстрованому за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут і транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Фото без опису

В ході досудового розслідування було встановлено одного з мешканців Чернігівської області, який організував та здійснював протиправну діяльність з масового виготовлення тютюну для паління та реалізації даної продукції через
мережу «Інтернет». Вказана діяльність здійснювалась в антисанітарних умовах, без державної реєстрації, без отримання необхідної ліцензії та без сплати акцизного податку. Для транспортування продукції до покупців використовувалися поштові служби доставки.
Під час проведення обшуків з незаконного обігу вилучено більше тони незаконно виготовленого тютюну для паління на суму 3 млн 300 тис гривень.
Наразі слідство триває, проводяться заходи, спрямовані на встановлення повного кола осіб, причетних до незаконної діяльності.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області