Неприбуткові установи та організації мають разом зі звітом подати річну фінансову звітність

Дата: 14.02.2019 11:52

Звертаємо увагу, що суб’єкти господарювання, внесені станом на 01.01.2019 року до Реєстру неприбуткових установ та організацій, разом із звітом про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2018 рік повинні подати річну фінансову звітність, яка відповідно до п.46.2 ст.46 ПКУ є додатком до звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та її невід’ємною частиною.
При цьому у таблицях «Наявність додатків» та «Наявність поданих до Звіту форм фінансової звітності» проставляється позначка «+».
До річної фінансової звітності, зокрема, належить Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва, Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва та ін. Для бюджетних установ форми фінансової звітності затверджені наказом Міністерства фінансів України від 29.11.2017 року №976 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку в державному секторі».
У разі неподання разом зі звітом про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації фінансової звітності, він не визнається податковою декларацією, що тягне за собою застосування штрафу.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області