Правильно заповнюйте платіжні документи, щоб уникнути боргу

Дата: 25.03.2019 15:59

Звертаємо Вашу увагу на те, що в інформаційній системі «Податковий блок», у якому ведеться облік сплачених та повернутих податків та зборів у розрізі платників та кодів бюджетної класифікації доходів бюджетів, з лютого 2019 року була усунута технічна можливість обліковувати надходження коштів по платіжному документу, який містить суми, сплачені відразу кількома платниками. Це в першу чергу стосується громадян, що сплачували земельний податок та податок на нерухомість через каси сільських рад.

Враховуючи викладене та з метою коректного відображення сплачених сум у Ваших інтегрованих картках, уникнення неправомірного податкового боргу, просимо Вас уважно заповнювати платіжні документи та контролювати їх заповнення операторами відділень банків та Укрпошти, а саме: один платіжний документ повинен бути заповнений тільки по одному платнику, а в розділі «призначення платежу» повинен бути вказаний код (податковий номер) лише одного платника.

Окремо звертаємо увагу бухгалтерів сільських, селищних рад, ОТГ, які приймають від населення кошти у рахунок сплати податків, на необхідність перерахування прийнятих сум на бюджетні рахунки окремо по кожному платнику із обов’язковим зазначенням податкового номера платника.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області