Батуринська ОТГ за чисте узбіччя!

Дата: 10.04.2019 11:01

Фото без опису

03-04 квітня  на території Матіївського старостинського округу в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» відбувся масштабний суботник із залученням молоді та активістів з навколишніх сіл та селищ.

Фото без опису

Були прибрані сільський парк, територія прилегла до ДНЗ «Віночок», узбіччя центральної вулиці. В результаті  проведеної роботи було зібрано понад два величезні причепи різноманітного сміття. Серед  знахідок були: лобове скло з авто, близько 10 пар калош і чобіт, аптечка і «море» пляшок, скляних та пластикових.

Фото без опису

Після побаченого хочеться звернутися до мешканців та гостей громади: ми всі хочемо, щоб нас оточували не купи сміття, а чудові пейзажі нашої мальовничої місцевості! Коли будете прибирати  свої подвір’я, вивозьте сміття на сміттєзвалища, а не до найближчої канави!

Фото без опису

Коли ви їдете в авто не викидайте сміття через вікно, довезіть його до смітника!

Це ж зовсім неважко. Хоч трішки починайте задумуватися над своїм майбутнім, над майбутнім Ваших дітей та онуків!

Фото без опису

Батуринська ОТГ за чисте узбіччя!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)