Запрошують на тренінг

Дата: 28.05.2019 14:44

У службі зайнятості тренінги: вчать досягати поставленої мети та бути успішними

Серед клієнтів служби зайнятості є громадяни, яким при пошуку роботи важко конкурувати на сучасному ринку праці. Зокрема це люди, які тривалий час не працювали,  досягли передпенсійного віку, мають інвалідність тощо.

Крім об’єктивних факторів, які стримують їх працевлаштування, є й суб’єктивні. У когось – проблеми із самооцінкою, іншим - не вистачає впевненості у собі, що врешті призводить до низької мотивації до праці.

Та не варто впадати у відчай. Натомість у службі зайнятості пропонують скористатися допомогою кваліфікованих фахівців, які навчать  досягати поставленої мети та бути успішними.

Наразі служба зайнятості запрошує мешканців Батуринської об’єднаної територіальної громади  взяти участь у семінарі-тренінгу «Розвиток малого та середнього бізнесу в ОТГ. Основи бізнес-планування», який відбудеться 12.06.2019 року о 10.00 в приміщенні Батуринської бібліотеки.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профорієнтації Бахмацької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за тел. (04635)4-41-99.

Бахмацька РФ Чернігівського ОЦЗ