Моє рідне село – Часниківка!

Дата: 05.08.2019 15:02

«Моє рідне село – Часниківка!» - саме ця фраза зустрічала мешканців та гостей села Часниківка, що в Батуринській громаді.

Переповнена глядачами зала Часниківського сільського клубу тепло зустріла вітання від першого заступника Батуринського міського голови – Олександра Козловського, першого заступника Бахмацької райдержадміністрації – Романа Неволька, директора ТОВ СП «Агродім» – Олександра Ругаля та старости Городищенського старостинського округу – Валентини Тишенко, якій і вручили пишний коровай.

В цей день вітали ювілярів, найстарших та новонародженого мешканців Часниківської громади.

Вітали власників найкращого подвір’я, жіночку, яка сама впорядкувала місцевий цвинтар та відмінницю ВНЗ, яка повернулась жити до села, і тепер її знання стануть в нагоді.

Також сімейні пари, які тільки «стали на рушник», і ті, що зберігають шлюб довгі роки зі «срібним» та «золотим» ювілеєм, щоб трималось село кріпкими сім’ями, родинними зв’язками.Після драйвового концерту від Бахмацького районного будинку культури учасники свята пригостились солодкою повітряною ватою, напоями, запеченим на вертелі кабаном та іншими смаколиками. Для сімей з дітьми працювали атракції, надувні горки, батут. А танцювальний майданчик лунав ген-ген далеко і збирав тих, кого домашні клопоти та свійські тварини затримали вдома. Невеличка естрада створила дискотеку, що врахувала різні смаки, тому танцювали майже усі! Свято тривало довго і весело!