Інформує Бахмацька районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості

Дата: 13.12.2019 09:25
Кількість переглядів: 171

Традиційно щороку Бахмацькою районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості спільно з освітянами міста та соціальними партнерами проводиться конкурс малюнка серед молодших школярів. Як правило, він проходить восени, коли діти повертаються до занять після довгого літнього відпочинку.

Діти завжди дуже серйозно ставляться до будь- яких завдань дорослих, а ще  й до того ж, коли знають, що можуть отримати за свою роботу відзнаки та призи.
На розгляд
конкурсної комісії було надано 123 малюнки. Школярі втілили на них своє бачення робітничих професій -  творчих  і сучасних, пов’язаних з комп’ютерною технікою. Обов’язково кожного року серед малюнків є такі спеціальності як: лікар, вчитель, ветеринар, військовий, футболіст, артист та багато інших цікавих професій.

Маленькі художники дуже старанно та з великою любов'ю відобразили свої мрії на папері, за що були відзначені заохочувальними призами, грамотами та подяками.