Дата: 16.03.2020 13:14

Найменування посади

та умови праці

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з Контрактом, відповідно до статті 97 КЗпП України; Постанови КМУ № 524 від 11.05.2011 «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»;  Постанови КМУ № 1418 від 29 грудня 2009 року «Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров’я»

Кваліфікаційні вимоги

до претендентів на посаду

головний лікар

комунального

некомерційного

підприємства

«Батуринський міський

центр первинної медико

-санітарної допомоги»

Батуринської міської ради.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Батуринський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Батуринської міської ради.

1. Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров'я».

2. Вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю та за фахом «Організація управління охороною здоров'я».

3. Стаж роботи за лікарською спеціальністю: 7 років, а за фахом «Організація і управління охороною здоров'я» — не менше 5 років.

4. Є громадянином України.

5. Має навики роботи з комп'ютерною технікою.

6. Вільно володіє державною мовою.

Перелік документів,

які необхідно подати

для участі у

конкурсному відборі,

та строк їх подання

• копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;
  • резюме у довільній формі;
  • автобіографію (у випадках, визначених законодавством);
  • копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
  • згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;
  • конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
  • довідку МВС про відсутність судимості;
  • медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
  • попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;
  • заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;
  • підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).
  • 2 фотографії 3×4 см

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються  в Батуринську міську раду за адресою: вул. ім. В. Ющенка, 30, м. Батурин, Бахмацький р-н, Чернігівська обл. 16512; тел. для довідок – 48-5-25. Термін  подання документів для участі в конкурсному відборі – з 16 березня 2020 року по 14 квітня 2020 року включно (30 календарних днів). Відповідальна за надання інформації про конкурс та прийом документів для участі у конкурсі - Штахура Н. Ю.