Про проведення ІІІ сесії ІХ скликання міської ради

Дата: 09.12.2020 17:17

Згідно з розпорядженням міського голови скликається засідання ІІІ сесії ІХ скликання міської ради 24 грудня  2020 року о 13 годині в приміщенні Батуринського міського будинку культури  (м. Батурин, вул. Партизанська, 14).

Пропонується наступний проєкт порядку денного:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 «Про місцевий  бюджет Батуринської міської ради  ОТГ на  2020 рік.

2. Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Батуринської міської ради на 2021 рік.

3. Про умови праці міського голови.

4.  Про затвердження Положення про преміювання працівників Батуринської міської  ради.

5. Про затвердження Програми компенсації фізичним особам,які  надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на території населених пунктів Батуринської міської ради, на 2021рік.

6. Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо проведення розрахунку за надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян, що проживають  на території населених пунктів Батуринської міської ради, на 2021рік.

7. Про  затвердження Програми «Надання пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проживають на території  населених пунктів Батуринської міської ради та отримують програмний гемодіаліз в лікарні»  на 2021 рік.

8. Про затвердження Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги на території Батуринської ОТГ, що надається КНП «Бахмацька ЦРЛ» БРР ЧО на 2021 рік.

9 Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Батуринської міської ради на 2021 рік.

10. Про затвердження Положення про цільовий фонд Батуринської міської ради.

11. Про виділення коштів іншої субвенції Бахмацькому міському бюджету.

12. Про місцевий бюджет Батуринської міської ради на 2021 рік.

13. Про затвердження тарифів на технічні послуги по вчиненню нотаріальних дій та встановлення плати за видачу довідок та послуг ксерокопіювання.

14. Про затвердження проектно-кошторисної документації.

15. Про затвердження фінансового плану КНП «Батуринський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Батуринської міської ради на 2021 рік.

16. Про прийняття бібліотечних закладів, що є спільною комунальною власністю територіальних громад Бахмацького району, у комунальну власність Батуринської міської ради.

На пленарне засідання міської ради запрошено спеціаліста відділу земельних відносин, комунального майна та житлово-комунального господарства, головного бухгалтера Батуринської міської ради, старост, першого заступника міського голови, методиста відділу освіти.