Про скликання VІ сесії ІХ скликання міської ради

Дата: 04.03.2021 10:00

Згідно з розпорядженням секреатря міської ради скликається засідання VІ сесії ІХ скликання міської ради 05 березня 2021 року об 11 годині в приміщенні Батуринського міського будинку культури  (м. Батурин, вул. Партизанська, 14).

Пропонується наступний проєкт порядку денного:

1. Про звільнення від відрахувань частини прибутку СКП «Мрія».

2. Про затвердження Програми поховання невідомих та безрідних громадян на 2021 рік.

3. Про затвердження Програми «Соціальний захист окремих категорій населення Батуринської міської ради» на 2021 рік.

4. Про прийняття до комунальної власності Батуринської міської ради об’єкта незавершеного будівництва «дитячий заклад Дитячі ясла-садок».

5. Про затвердження Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Батуринської міської ради на 2021рік

6.  Про затвердження актів списання.

7. Про затвердження  Положення  про преміювання працівників  комунальної установи «Центр  надання соціальних послуг» Батуринської міської  ради

8. Про внесення змін до Програми підтримки осіб, які призвані на строкову службу до Збройний Сил України та військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України на 2021 рік.

9.Про  затвердження Програми «Благоустрій  Батуринської МТГ на 2021 рік»

10. Про використання залишків коштів додаткової дотації.

11. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки СКП "Мрія" та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік.

12. Про виконання бюджету Батуринської міської ради за 2020 рік.

13. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Батуринської міської ради за 2020 рік.

14. Про припинення діяльності сільських та міської виборчих комісій.

15. Про виділення коштів іншої субвенції Ніжинській районній раді.

16. Про затвердження акту приймання-передачі коштів.

17. Про виділення коштів на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

18. Про затвердження Програми впровадження системи відеоспостереження «Безпечна громада» на 2021 рік.

19. Про внесення змін до рішення 39 сесії 8 скликання від 19 жовтня 2020 року «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Батуринської ОТГ» №8.

20.Про затвердження надходження субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

21. Про Затвердження Комплексної Програми профілактики правопорушень на 2021 рік «Правопорядок» .

22. Про затвердження Програми підтримки фізичної культури та спорту серед жителів Батуринської громади.

23. Про затвердження Програми проведення робіт із землеустрою.

24. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року «Про бюджет Батуринської міської територіальної громади  на 2021 рік».

25.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

26.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

27.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої у постійне користування

28.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

29.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої у постійне користування

30.Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна громадянці Леухіна А. Г.

31.Про прийняття земельних ділянок  у комунальну власність Батуринської територіальної громади

32.Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність

33.Про видалення небезпечних, сухостійних та фаутних дерев

34.Про розірвання договору оренди

35.Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування

36.Про закінчення терміну дії контракту з директором СКП «Мрія»

37. Про розгляд заяви.

На пленарне засідання міської ради запрошено спеціаліста відділу земельних відносин, комунального майна та житлово-комунального господарства, начальника фінансового відділу Батуринської міської ради, старост.