Перевірки на ринку підакцизних товарів тривають

Дата: 19.03.2021 10:58

На Чернігівщині тривають перевірки на ринку підакцизних товарів. Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

Про один з таких фактів повідомили фахівці управління податкового аудиту. Днями при проведенні фактичної перевірки фізичної особи-підприємця, який реалізовує тютюнові вироби (тютюн для куріння кальяну), було встановлено відразу три порушення.

Перше з яких – відсутність на тютюнових виробах марок акцизного податку. Також, у продавця не було жодних супровідних документів на товар, що свідчить про можливий нелегальний шлях потрапляння товару в Україну. Третє порушення полягає у продажу підакцизних товарів через РРО без  режиму попереднього  програмування товару, а саме не зазначення коду УКТЗЕД. До порушника застосовані штрафні санкції на суму 25 тисяч гривень.

Відділом фактичних перевірок управління податкового аудиту з початку року проведено 114 фактичних перевірок та застосовано штрафних санкцій на суму близько 8,9 млн гривень.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області