Про самоконтроль у конфліктних ситуаціях говорили у Бахмацькому секторі пробації

Дата: 24.03.2021 14:14

23 березня 2021 року на базі Бахмацького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області, в рамках співпраці для осіб, котрі перебувають на обліку, організовано зустріч з практичним психологом Бахмацького КУ «Центр надання соціальних послуг» Макаренко Інною Анатоліївною, яка провела із суб’єктами пробації профілактично-інформаційний захід на тему: «Самоконтроль у конфліктних ситуаціях».

Засуджені мали унікальну можливість поспілкуватись з кваліфікованим психологом та отримати консультації й рекомендації фахівця.

Метою заходу було розвинути вміння розвязувати конфлікти, долати негативні наслідки конфліктів, ознайомитися та відпрацювати конкретні прийоми самоконтролю в конфліктних ситуаціях, виховати толерантне ставлення до інших людей та навчитися правильно поводити себе в конфліктних ситуаціях. Також, додатково з засудженими було проведено тестування «Чи конфліктна я людина?»

Подібні зустрічі сектором пробації організовуються регулярно, тому що особи, котрі перебувають в конфлікті із законом, потребують соціального втручання та стороннього спонукання до зміни прокримінального мислення. Важливим для служби пробації є найефективніше використання наявних в громаді ресурсів для ресоціалізації засуджених осіб.