Про скликання ІХ сесії ІХ скликання

Дата: 17.05.2021 15:59

Згідно з розпорядженням міського голови буде проведено засідання ІХ сесії ІХ скликання міської ради 27 травня  2021 року о 13 годині в приміщенні Батуринського міського будинку культури  (м. Батурин, вул. Партизанська, 14).

Пропонується такий порядок денний:

1.1. Про проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року «Про бюджет Батуринської міської територіальної громади  на 2021 рік».

1.2. Про реорганізацію шляхом приєднання закладів освіти Батуринської міської ради.

1.3. Про реорганізацію відділів та внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчого апарату Батуринської міської ради.

1.4. Про затвердження керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету.

1.5. Про здійснення повноважень в сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

1.6. Про покладення обов'язків на вчинення нотаріальних дій.

1.7. Про виконання сільського бюджету Обмачівської сільської ради за 2020 рік.

1.8. Про виконання сільського бюджету Красненської сільської ради за 2020 рік.

1.9. Про виконання сільського бюджету Митченківської сільської ради за 2020 рік.

1.10. Про виконання сільського бюджету Пальчиківської сільської ради за 2020 рік.

1.11. Про затвердження проектно-кошторисної документації.

1.12. Про внесення змін до Програми підтримки осіб, які призвані на строкову службу до Збройний Сил України та військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України на 2021 рік.

1.13. Про внесення змін до Програми підтримки народжуваності та популяризації інституту шлюбу в Батуринській об’єднаній територіальній громаді на 2021 рік.

1.14. Про надання дозволу на продаж об’єктів комунальної власності Батуринської міської ради.

1.15. Про внесення змін до складу аукціонної комісії Батуринської міської ради.

1.16 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

1.17 Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

1.18 Про прийняття у фонд міської ради земельної ділянки.

1.19 Про видалення небезпечних, сухостійних, фаутних дерев

1.20 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

1.21 Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

1.22 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

1.23 Про укладення договору оренди.

На пленарне засідання міської ради запрошено першого заступника міського голови, спеціаліста відділу земельних відносин, комунального майна та житлово-комунального господарства, начальника фінансового відділу Батуринської міської ради, старост.