КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 05.08.2021 15:16

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Батуринської міської ради

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Батуринська міська  рада  з  05 серпня 2021 року ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної  посади посадової особи місцевого самоврядування:

-провідного  спеціаліста відділу освіти, культури, сім’ї,  молоді та спорту  Батуринської  міської  ради.

Основні вимоги до кандидата на посаду провідного спеціаліста  відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Батуринської міської  ради :

- громадянство України;

- наявність освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем: бакалавра, магістра, спеціаліста;

- вільне володіння українською мовою;

- знання Конституції України, Законів України;

- вільне володіння комп`ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної  комісії  міської ради такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення  заявника із встановленими законодавством обмеженнями  щодо  прийняття  на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-резюме ( або автобіографію);

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

-копію документа, який посвідчує особу та ідентифікаційного коду;

-копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних).

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов`язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в робочі дні за тел. (04635) 48-3-33.

Учасники конкурсу повинні мати сертифікат про рівень володіння українською мовою, обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу з 09.00 до 16.00 в робочі дні  в Батуринській міській  раді  за адресою: мБатурин, вул. ім. В.Ющенка, 30.