Батуринська міська рада щиро вітає вихователів та всіх працівників закладів дошкільної освіти із Всеукраїнським днем дошкілля!

Дата: 24.09.2021 15:41

Фото без описуДитячий садок – це перший освітній заклад, який зустрічає дитину. І недарма його  вважають першою школою життя.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення.

Виховання дітей  на початку їхнього життєвого шляху – непросте завдання. Від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи і до маленьких громадян країни.

Шановні працівники дошкілля!  Саме ви виховуєте нашу малечу, навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, готуєте дітей до вступу до школи.

Ваша доброта й педагогічна майстерність перетворюють кожен день для вихованців у дитячому садку на день радості й щастя!

Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю.

Від усього серця бажаємо вам затишку й тепла, радості й позитиву, міцного здоров’я, щастя й  любові, здійснення мрій та сподівань.

З глибокою повагою

Батуринський міський голова                                          Леонід ДУША