Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Дата: 27.10.2021 15:49

Комунальне некомерційне підприємство «Батуринський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Батуринської міської ради

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі природного газу

( UA-2021-09-27-011805-b)

1. Назва предмета закупівлі

Природний газ (код за ЕЗС ДК 021:2015:  09120000-6 Газове паливо)

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Умови постачання природного газу замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

• Закону України «Про ринок природного газу» № 329-VIII від 09.04.2015 р. та іншим нормативно-правовим актам, прийнятим на виконання Закону України «Про ринок природного газу»:

• постановам Національної  комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг:

від 30.09.2015 № 2496 " Про затвердження Правил постачання природного газу";

від 30.09.2015 № 2493 «Про затвердження Кодексу газотранспортної системи»,

від 16.02.2017 № 201 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу».

Замовник є споживачем, який отримує природний газ на підставі договору постачання природного газу з метою використання для власних потреб.

Технічні та якісні характеристики товару, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання товару.

Найменування предмета закупівлі

Одиниця виміру

Кількість

1. Природний газ (код за ЕЗС ДК 021:2015:  09120000-6 Газове паливо) жовтень- грудень 2021 р.

м.куб

16000

Якість природного газу (його фізико-хімічні показники) повинна відповідати чинному стандарту ГОСТ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового і комунально-побутового призначення. Якість природного газу, що видобувається на території України та передається до ГТС та ГРМ, повинна відповідати технічним вимогам ТУ 320.001.58764-007-95 «Гази горючі природні, що подаються в магістральні газопроводи» та ТУ 320.001.58764-008-95 «Гази горючі природні, що подаються з родовищ в промислові газопроводи та окремим споживачам».

3. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі рекомендацій згідно з наказом Мінекономіки від 18.02.2020 №275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ зазначеного наказу, та наявним бюджетним призначенням.

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі:
 560 000.00 грн. (пятсот шістдесят тисяч грн. 00 коп.)