Про скликання ХV сесії ІХ скликання міської ради

Дата: 29.10.2021 17:12

Згідно з розпорядженням міського голови 08 листопада  2021 року о 13 годині в приміщенні Батуринського міського будинку культури (м. Батурин, вул. Партизанська, 14) відбудеться засідання ХV сесії ІХ скликання міської ради.

Порядок денний:

1.         Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року «Про бюджет Батуринської міської територіальної громади  на 2021 рік» (код бюджету 25506000000).
  2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальної установи «Центр  надання соціальних послуг» Батуринської міської  ради  на 2021 рік.
  3. Про внесення змін до Програми підтримки народжуваності та популяризації інституту шлюбу в Батуринській об’єднаній територіальній громаді на 2021 рік.
  4. Про внесення змін до Програми «Розвиток первинної медико – санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Батуринської міської ради об'єднаної територіальної громади на 2021 рік».
  5. Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на території Батуринської міської ради на 2021 рік.
  6. Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Батуринської міської ради на 2021рік.
  7. Про зміну юридичної адреси КНП «Батуринський ЦПМСД» Батуринскої м/р та затвердження Сатуту підприємства у новій редакції.
  8. Про зміну юридичної адреси СКП «Мрія» та затвердження Сатуту підприємства у новій редакції.
  9. Про зміну юридичної адреси Служби у справах дітей Батуринської міської ради та затвердження Положення про Службу у справах дітей Батуринської міської ради у новій редакції.
  10. Про зміну юридичної адреси відділу «Центр надання адміністративних та соціальних послуг» Батуринської міської ради та затвердження Положення про  відділ у новій редакції.
  11. Про зміну юридичної адреси Фінансового відділу Батуринської міської ради та затвердження Положення про фінансовий відділ Батуринської міської ради у новій редакції.
  12. Про зміну юридичної адреси КП «Турбота» та затвердження Сатуту підприємства у новій редакції
  13. Про погодження змін до фінансового плану КНП «Батуринський міський ЦПМСД» Батуринської м/р та затвердження його в новій редакції.
  14. Про затвердження проєктно-кошторисної документації.
  15. Про використання залишків коштів освітньої субвенції 2020 року.
  16. Про виконання бюджету Батуринської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
  17. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Батуринської міської ради за 9 місяців 2021 року.
  18. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.