Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 11:40

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Батуринська міська рада щиро вітає всіх вас  з  професійним святом!

Це свято, яке відзначають професіонали та учасники художньої самодіяльності різних вікових категорій, любителі й шанувальники народної творчості.

На різних сценах наші народні аматори яскраво демонструють свої таланти, отримуючи високі оцінки та бурхливі оплески від глядачів.

Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток культури на території нашої міської територіальної громади.

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  вчите розуміти прекрасне, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на   слова

щирої вдячності!

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним та дарує нові життєві перемоги. Щедрих творчих ужинків вам, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З повагою

Батуринський міський голова                                                  Леонід ДУША