ОГОЛОШЕНО   конкурс дитячого малюнка

Дата: 11.11.2021 13:44

«Світ без насилля очима дітей»

З метою виявлення та підтримки творчих художніх здібностей і талантів  дітей   населених пунктів Батуринської міської територіальної громади, привернення уваги дітей та учнівської молоді до проблем насильства в дитячому й учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї, виховання толерантних стосунків між дітьми, людяності, відповідальності, любові до ближнього,  поваги до гідності іншої людини, шанобливого ставлення до людей,  в рамках проведення Акції «16 днів проти насилля» у Батуринській МТГ запроваджено  проведення конкурсу дитячого малюнка «Світ без насилля очима дітей». Він проводиться щорічно 10 грудня  в приміщенні Батуринської міської бібліотеки. Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами та грошовою винагородою.  Положення про проведення конкурсу  направлено в заклади освіти та культури МТГ.

Консультації з питань умов конкурсу можна отримати за телефоном 48-1-67.

Запрошуємо дітей громади віком від 6 до 17 років   взяти участь у конкурсі!

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради