ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про Програму благоустрою  Батуринської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Дата: 26.11.2021 15:24

БАТУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА

НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шістнадцята сесія дев’ятого скликання)

06 грудня 2021року                         м. Батурин                                               № 20

Розглянувши проект Програми благоустрою Батуринської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, відповідно до п. 1 ст. 27, п. 6, 7 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законами України «Про відходи» від 5.03.1998 р. та  «Про державні цільові програми» від 18.03.2004 р., міська рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити  Програму благоустрою Батуринської міської територіальної громади на 2022-2024 роки  (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                                                           Леонід ДУША

рішення 16 сесії Батуринської міської ради 9 скликання

від 06.12.2021 № 20

Програма благоустрою Батуринської міської територіальної громади на 2022-2024 роки»

І. Назва програми:  Програма благоустрою Батуринської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

ІІ. Підстава для прийняття рішення про розробку Програми:

-         п. 1 ст. 27, п. 6, 7 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

-         Закон України «Про відходи» від 5.03.1998 р.;

-         Закон України «Про державні цільові програми» від 18.03.2004р.

ІІІ. Мета Програми:

-         забезпечити освітлення вулиць в нічний час;

-         забезпечити своєчасне будівництво, реконструкцію та ремонт доріг;

-    вирішення питань збирання, транспортування, утилізації побутових відходів та сміття і на цій основі покращення санітарного стану населених пунктів;

-         впорядкування кладовищ, ремонт, оновлення та утримання пам’ятників та меморіальних поховань;

-         проведення озеленення населених пунктів;

-         виховання у молоді любові до рідного краю та природи.

ІV . Виконавці Програми:

-         виконком Батуринської міської ради;

-         навчальні заклади;

-         підприємства, територіально підпорядковані міській раді;

-         домовласники;

Основним шляхом і засобом виконання даної Програми є робота виконкому  міської ради, депутатів міської ради, а також усвідомлення і допомога всього населення міської ради при обов’язковому фінансуванні за рахунок коштів місцевого бюджету.

V . Основні програмні заходи:

1. будівництво та реконструкція  вуличного освітлення;

2. поточний ремонт вулиць;

3. збирання, вивіз та утилізація твердих побутових відходів;

4.розчистка вулиць від снігу та обкошування їх в літній період;

5.ліквідація несанкціонованих (стихійних) сміттєзвалищ;

6.санітарна очистка кладовищ;

7.висадка дерев, кущів, квітів, проведення озеленення населених пунктів;

8.ремонт, оновлення та утримання пам’ятників та меморіальних поховань;

9. будівництво   та  реконструкція  залізобетонної  огорожі.

VІ. Обсяги та джерела фінансування

З метою реалізації Програми благоустрою Батуринської міської територіальної громади на 2022-2024 роки передбачити кошти у бюджеті  міської ради на 2022-2024 роки для:

-         будівництва вуличного освітлення  м.  Батурин;

-         поточного ремонту вулиць;

-         надання послуг по вивезенню твердих побутових відходів;

-         закупка вапна, фарби та інших будівельних матеріалів (квітень, травень);

-         послуги  дорожньої техніки з літнього та зимового утримання доріг (травень, червень, грудень);

-         закупки посадкового матеріалу на озеленення ( саджанці, насіння квітів, газонної трави, квітів)   квітень – липень;

-         обслуговування та ремонт систем вуличного освітлення.

Орієнтовні обсяги фінансування

5 056,95 тис. грн.

2022 рік

2023 рік

2024 рік

1 601,00 тис. грн.

1 685,80 тис. грн.

1 770,15 тис. грн.

Фінансування можливо буде збільшено за рахунок додаткових надходжень до бюджету міської ради.

VІІ. Очікувані результати реалізації Програми.

При виконанні Програми у повному обсязі значно покращиться екологічна ситуація у населених пунктах, поліпшиться санітарний стан населених пунктів; збільшиться термін роботи автомобільної техніки, освітлення населених пунктів в нічний час дасть можливість зменшити травматизм населення.

Паспорт програми

1. Назва: Програма благоустрою  Батуринської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

2. Підстава для розробки : п. 1 ст. 27, п. 6, 7 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; Закон України «Про відходи» від 5.03.1998р.; Закон України «Про державні цільові програми» від 18.03.2004р.

3. Замовник програми : Виконком Батуринської міської ради

4. Мета:  забезпечити освітлення вулиць в нічний час, своєчасне будівництво, реконструкцію та ремонт доріг; вирішити питання збирання, транспортування, утилізації побутових відходів та сміття і на цій основі покращити санітарний стан населених пунктів; забезпечити впорядкування  кладовищ, ремонт, оновлення та утримання пам’ятників та меморіальних поховань, проведення озеленення населених пунктів, будівництво  залізобетонної  огорожі, виховання у молоді любові до рідного краю та природи.

5. Початок – 2022 рік, закінчення — 2024 рік

6. Етап виконання – 2022-2024 роки

7. Очікуванні результати виконання:  При виконанні Програми у повному обсязі значно покращиться екологічна ситуація у населених пунктах, поліпшиться санітарний стан населених пунктів; збільшиться термін роботи автомобільної техніки населення, дасть можливість зменшити травматизм, та здійснити освітлення населених пунктів в нічний час.

Міський голова                                                                                      Леонід ДУША