ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про Програму "Доступні платежі" на 2022-2024 роки

• МІСЬКА РАДА
    • РАЙОНУ
    • ОБЛАСТІ

(шістнадцята сесія дев’ятого скликання)

06 грудня 2021 року                  м. Батурин                                                № 25

Про Програму "Доступні платежі"

на 2022-2024 роки

З метою зручності та спрощення сплати коштів за надання адміністративних та соціальних послуг, комунальних платежів та інших послуг жителями Батуринської МТГ, керуючись  ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму "Доступні платежі" на 2022-2024 роки (додається).
  2. Фінансово-бухгалтерському відділу Батуринської міської  ради передбачати кошти на фінансування Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                                                              Леонід ДУША

рішення 16 сесії Батуринської міської ради 9 скликання від 06.12.2021 № 25

«Доступні платежі» на 2022-2024 роки

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

З метою покращення соціальної якості життя жителів Батуринської міської  територіальної громади на 2022-2024 роки, забезпечення зручності та оперативності для оплати надання  адміністративних послуг, впорядкування фінансових витрат на зазначені цілі виникла необхідність у розробці цієї Програми.

2. ОБГРУНТУВАННЯ ПРОГРАМИ

Останнім часом часто можемо спостерігати, на жаль, невтішну картину –  закриття банківських відділень у маленьких громадах, закриття поштових відділень. У зв’язку з цим жителі громад стикаються з неможливістю оплатити певні послуги, переказати чи отримати гроші від рідних та близьких

Відповідно п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою підвищення соціального рівня життя МТГ. Для зручності та спрощення процедури сплати коштів за надання адміністративних послуг, комунальних платежів, вважається за необхідне встановити на території громади комплекси програмно - технічного самообслуговування (термінал самообслуговування ПТКС).

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

Головною метою Програми є забезпечення доступності, зручності та миттєвого платежу в терміналі самообслуговування різних видів послуг, для сплати яких не потрібно їхати до районного центру, у тому числі комунальних, адміністративних та сплати земельного податку, які надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг».

ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів Батуринської міської ради у розмірі:

2022 рік

2023 рік

2024 рік

4 800,00 грн

Міський голова                                                                                Леонід ДУША