Шановні батьки! Дбайте про безпеку своїх дітей!

Дата: 06.12.2021 11:48

Шановні батьки! Дбайте про безпеку своїх дітей!

Фото без опису

Кожного року на Чернігівщині виникають тисячі пожеж, інших надзвичайних подій, на яких гинуть десятки людей, у тому числі й діти. Від початку року внаслідок пожежі загинула малолітня дитина, ще одна травмована, а на водних об'єктах області потонуло 6 дітей.

Переважна більшість трагічних випадків виникає саме тоді, коли діти залишаються самі вдома, без нагляду дорослих. Дітвора починає гратися з сірниками, запальничками, підпалювати папір, шукати розваг біля водойм, а також у інших небезпечних місцях. Часто діти знаходять вибухонебезпечні предмети та бавляться піротехнічними виробами, в результаті чого трапляються трагічні наслідки.

Для того, щоб убезпечити їх безпечне перебування вдома та на природі, батькам необхідно заздалегідь навчати своїх чад правилам безпеки під час відпочинку на природі та вдома.

Рятувальники Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області вкотре звертаються до батьків із наполегливим проханням дбати про безпеку своїх дітей. Виховуйте в них навички культури безпечної поведінки, дотримання яких демонструйте на власному прикладі.

Начальник Ніжинського

РУ ГУ ДСНС України

у Чернігівській області                                                                   Віктор КРАВЕЦЬ

Фото без опису