Про необхідність вакцинації проти COVID-19

Дата: 17.01.2022 09:03

Шановні мешканці Батуринської міської територіальної громади! Нагадуємо Вам про необхідність вакцинації проти COVID-19, адже запобігти поширенню хвороби  можна завдяки вакцинації.
Наразі не існує специфічного лікування проти коронавірусної хвороби COVID-19. Тому для того, щоб зберегти своє здоров’я, потрібно мінімізувати ризик або навіть унеможливити ймовірність інфікування.

З метою зменшення рівня розповсюдження вірусу, імунітет повинен бути у 65-70% населення, що забезпечить мінімізацію ризику передачі вірусу. Саме такий показник дозволить повернутись до звичного ритму життя без карантинних обмежень.
За час вакцинальної кампанії по Батуринській міській територіальній громаді на  14.01.2022 р. було проведено 3 559 щеплень.

Отже, хто ще не вакцинувався запрошуємо в пункт щеплення за адресою: м. Батурин, вул. В.Ющенка, 54.

Для запису на щеплення звертатися за тел:

096-833-67-47 – Попок Тетяна Іванівна;

097-894-55-86 – Глушко Тетяна Григорівна.