Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Дата: 31.01.2022 10:30

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень. Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

Зокрема, до державного бюджету представниками середнього бізнесу спрямовано понад 2,2 млрд грн податків і зборів (33,3 відс. доходів бюджету), малого бізнесу та мікропідприємництва – 1,4 млрд грн (20,6 відс.).

До місцевих бюджетів усіх рівнів від суб’єктів середнього підприємництва надійшло майже 1,6 млрд грн (21,5 відс. загальної суми) та від малого бізнесу – 1,9 млрд грн (майже 26 відс.).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області