Упродовж минулого тижня підрозділами ДСНС України врятовано 103 людини та ліквідовано 930 пожеж

Дата: 15.02.2022 12:02

Фото без описуФото без опису

Упродовж минулого тижня (з 07.02 по 13.02) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 156 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 103 людини.

Ліквідовано 930 пожеж, врятовано на пожежах 44 особи та не допущено знищення вогнем 404 будівель і 32 од. техніки. На пожежах загинули 52 особи, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 4 млн. 453 тис. грн.

Упродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 74 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 660 вибухонебезпечних предметів.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 12 осіб.

Начальник Ніжинського

РУ ГУ ДСНС України

у Чернігівській області                                                                      Віктор КРАВЕЦЬ