На порозі новий навчальний рік!

Дата: 31.08.2022 17:18

На порозі новий навчальний рік!

Першого вересня  стартує новий 2022-2023 навчальний рік.

І розпочинається він в умовах жорстокої  війни, у часи, коли Україна вистояла у  військовому протистоянні з країною-агресором, заплативши за це тисячами людських життів , втративши частину своєї території.

Війна триває, тому  цьогорічне Перше вересня буде  не таке урочисте, як завжди. Нас очікує найскладніший  навчальний рік під час активних військових дій в Україні. Прикро констатувати факт, що ворог безжально вбиває і калічить не лише військових, а й цивільних, як дорослих, так і дітей.

І поки існує загроза артилерійських  чи ракетних обстрілів, ми в першу чергу повинні потурбуватися про безпеку дітей. Школа - це об’єкт,  в якому має бути найвищий рівень безпеки.

У нашій громаді міською радою приділяється велика увага  формуванню безпечного й комфортного освітнього середовища в закладах освіти.
Незалежно від того, яку форму навчання оберуть батьки, педагоги громади готові давати знання дітям. Міська ж рада всіляко сприятиме, щоб освітній процес був максимально безпечним і технічно оснащеним.

Будемо надіятися, що безпекова ситуація  покращиться.  Але навчатися треба, щоб знати, діяти, жити.

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Упевнений, що зерна науки зростуть у  юних душах школярів урожаєм мудрості та натхнення.

Загальновідомо, що знання – це сила. Вони дуже необхідні нам для будівництва держави, для відбудови країни в післявоєнний час.

Кожен з нас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву "школа". І  оживають тоді спогади про своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, своїх порадників і наставників – учителів.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за  сумлінне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Напередодні Дня знань бажаємо першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання.

Для  одинадцятикласників цей навчальний рік стане останнім. Нехай він буде плідним, успішним, пам’ятним.

Батькам зичу терпіння й мудрості. Нехай діти радують їх своїми успіхами.

Дорогі учні, шановні вчителі, батьки!

Щиро вітаю всіх вас з  прийдешнім  Днем знань та початком 2022-2023 навчального року!

Мирного всім вам неба, сонячних днів і тихих спокійних ночей, оптимізму, добра , благополуччя, успіхів у праці та навчанні!

Нехай світлим і  радісним буде кожен  день вашого життя!

В добру путь у новий навчальний рік!

Батуринський міський голова                                             Леонід ДУША