Про виїзний особистий прийом начальником Ніжинського РВП підполковником поліції Чепурним О.В.

Дата: 31.08.2022 18:50

Відповідно до Графіку проведення керівництвом Ніжинського районного відділу поліції відкритих зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування та виїзного особистого прийому громадян на території обслуговування Ніжинського районного відділу поліції у вересні - жовтні 2022 року 14.09.2022 о 10:00 в приміщенні Батуринської міської ради планується виїзний особистий прийом громадян жителів Батуринської МТГ начальником Ніжинського РВП підполковником поліції Чепурним О.В.. Прийом громадян буде здійнюватись за обов'язковим попереднім записом. Записатися на прийом можна в Батуринській міській раді в робочий час.