З Днем партизанської слави!

Дата: 22.09.2022 15:41

Фото без опису

Щороку 22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановуємо пам’ять ветеранів та партизанів, які у часи Другої світової війни в тилу боролися з окупаційним нацистським режимом та своїми діями завдавали відчутних втрат ворогу.

Відзначення Дня партизанської слави було встановлено Указом Президента України у 2001 році.

У період окупації  підпільники проводили інформаційно-пропагандистську роботу, розповсюджуючи листівки, надруковані у підпільній друкарні, займалася збором зброї та ліків, влаштовували диверсії. Ризикуючи власним життям, учасники  підпілля своєю діяльністю допомагали наблизити час визволення від загарбників та перемогу над нацизмом.

Раніше в це свято згадували в основному партизанів Другої світової війни. Але з 2014 року і в 2022 році  багато партизан з'явилося серед наших сучасників. Ці хоробрі люди протистоять озброєним солдатам на тимчасово окупованих росією територіях. Після початку повномасштабної війни з росією українські партизани показують дива відваги на окупованих територіях. Вони регулярно нагадують окупантам, що ті перебувають на українській землі.

Сильні духом,  справжні патріоти нашої країни, вони  сьогодні продовжують героїчну боротьбу на всій території України задля збереження її територіальної цілісності. Саме це є запорукою нашої непереможності та дає впевненість у тому, що наш народ – незламний та сильний духом.

Велика перемога буде однозначно за нами, втім пам’ятати сторінки історії, пам’ятати всіх, хто кував Перемогу – наш обов’язок.

Безмежна вдячність та вічна слава героям-партизанам!

Всім мешканцям громади - здоров’я, благополуччя і головне – мирного неба над головою!

Міський голова                                      Леонід ДУША